Участь у «науковому променаді-2019»

18 вересня 2019 року завідувач кафедри екології Фролов В.Ф. та доцент кафедри екології Тихенко О.М. на запрошення завідувача відділення екології Київської малої академії наук учнівської молоді Ісаченко О.М. взяли участь у «науковому променаді», що відбувся в Колонній залі КМДА.У форматі інтерактивного спілкування учнів ознайомили із роботою наукового відділення та секцій Київської МАН за напрямком «екологія», а також представили напрямки наукових досліджень кафедри екології ФЕБІТ НАУ.
Під час проведення заходу учасники мали можливість обрати науковий напрямок за власним уподобанням та зареєструватися для виконання науково-дослідницької роботи і участі у цікавих наукових заходах, приєднавшись до когорти юних дослідників столиці.