Участь науковців НАУ у науково-практичній конференції «Екологія і безпека. Критичні межі»

7 грудня 2019 року у м. Запоріжжя відбулася науково-практична конференція «Екологія і безпека. Критичні межі», в роботі якої взяли участь науковці НАУ. Організатором  конференції виступила МГО «Міжнародна антитерористична єдність» зі статусом учасника діяльності Ради Європи. Конференція пройшла за підтримки  Державної екологічної інспекції України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Національного авіаційного університету, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Групи ІТ-компаній «Адамант». Метою конференції являлось  висвітлення світових, національних і регіональних актуальних проблем екології, розширення співробітництва між ученими й фахівцями-практиками в сфері екології та техносферної безпеки. В роботі Конференції взяли участь представники, НАН України, Академії енергетики України, державних органів влади, вчені з 5 університетів України, експерти, громадські діячі, студенти. Було заслухано 18 доповідей на актуальні теми світової екології, ризиків і загроз людству, а також регіональних екологічних проблем.

Концептуальна доповідь на тему “Екологічна Конституція Землі – останній шанс виживання людства”  була представлена завідувачем кафедри екології, Почесним працівником космічної галузі України, д.т.н. Фроловим В.Ф.

Учасники науково-практичної конференції «Екологія і безпека. Критичні межі» затвердили Звернення , яке буде відправлено у міжнародні організації, ООН, Раду Європи і всі органи державної влади України.

????????????????????????????????????