Участь молодих науковців кафедри хімії і хімічної технології у Х Ювілейній МНПК здобувачів вищої освіти та молодих учених «Хімія та сучасні технології» (м. Дніпро)

23-24 листопада в Українському державному хіміко-технологічному університеті (м. Дніпро) відбулась Х Ювілейна Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Хімія та сучасні технології», у якій молоді науковці взяли участь. Пленарне засідання розпочалося із привітання ректора університету, д.т.н., професора Сухого К.М.

У роботі секції «Хімія і технологія паливно-мастильних, полімерних, поліграфічних матеріалів та харчових продуктів» була представлена доповідь  аспіратнки кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ НАУ Ю. Вовк (науковий керівник – проф. Матвєєва О.Л.) «Дослідження динаміки змін якості світлих нафтопродуктів в умовах довготривалого зберігання». Також у апробації результатів наукових досліджень взяли участь аспірант кафедри Р. Зінченко та студентка другого курсу магістерської підготовки А. Шипілова. Активну участь в роботі секції також приймали молоді науковці Національного університету  «Львівська політехніка» та  Українського державного хіміко-технологічного університету.