У Солом’янській РДА привітали молодь НАУ з Міжнародним днем студента!

🙂19 листопада 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня студента, народний депутат України Роман Грищук та в.о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Бялковський відзначили найуспішніших студентів ЗВО у Солом’ янському районі.

За свою активну позицію до цього складу увійшли і представники студентства #Національного_авіаційного_університету. Ця урочиста подія вже є традиційною, адже відбувається кожного року в приміщенні Солом’янської РДА.

За високі здобутки у навчанні,наполегливій праці, участі в роботі органів Студентського самоврядування та громадському житті Солом’янського району, нашій молоді вручено листи-подяки, кубки,🏆 а також подарунки.🎁Один із подарунків – годинник,⏰ саме він став символічним призом. За словами Романа Грищука, час – найцінніший подарунок у світі!

Цього року нагороджені наступні студенти Авіаційного:
– Анастасія Андрусенко (ФЛСК_НАУ);
– Катерина Аніканова (ФАБД_НАУ);
– Маргарита Герасименко (ФККПІ_НАУ);
– Ірина Мельничук (ЮФ_НАУ);
– Олена Тодорович (#ФЕБІТ_НАУ).

Такі розумні, талановиті та активні студенти – наша гордість!
Ми вами пишаємося і бажаємо успіхів, палкої наснаги і завжди йти вперед.
А ми, в університеті, завжди для вас відкриті та готові підтримати у всіх починаннях. Так тримати 💪

☝️І як влучно промовив Володимир Бялковський:
«Саме у ці роки особливо відчуваєш ту енергію, драйв, бажання долати усі перешкоди та відкривати перед собою нові горизонти. Бажаю, щоб ці якості були з вами й у дорослому житті.»