«Тренінги від Національного агентства ставлять пліч-о-пліч викладачів та студентів, досвід та неупередженість, жагу до навчання і вдосконалень зі збереженням кращих практик», – таку характеристику дав регіональним тренінгам для експертів з акредитації тренер Віталій Кобець минулого тижня.

Останній тиждень листопада був рекордним і за кількістю тренінгів, і за кількістю слухачів. 8 тренінгів у 7 містах відвідало майже 300 учасників і подекуди кількість майбутніх експертів перевищувала 40 осіб! Ну, і за звичкою – трохи фактів + емоції тренерів.

25-26 листопада. Київський національний університет імені Тараса Шевченка Тренери: Юлія Ващенко, Олена Хруцька. 31 учасник. Продуктивна, натхненна і цікава робота під час тренінгу.

26-27 листопада. Державний університет “Житомирська політехніка”. Тренери: Ірина Паніна, Олександр Петров. Рекордні 42 учасники: обізнані, спокійні, зацікавлені та дисципліновані. Учасники тренінгу довели, що вчаться швидко та продемонстрували, наскільки відкритими, гнучкими і кмітливими можуть бути експерти.

27-28 листопада. ХНУБА / Харківський національний університет будівництва та архітектури Тренери: Валентина Смачило, Олена Миколенко. Також рекорд – 42 особи! Робота була плідною, атмосфера – позитивною!

27-28 листопада. Київ, Національний університет “Києво-Могилянська академія”. Тренери: Світлана Кузнецова, Наталія Старинська. 32 учасники: дискутуємо виважено, фахово та з гумором. Дійсно в Могилянці – особливий дух!

28-29 листопада. Черкаський Національний Університет Ім. Богдана Хмельницького Корпус 3. Тренери: Наталія Шалімова, Оксана Требенко. 33 учасники, котрим пощастило поспілкуватися із заступником голови Національного агентства паном Андрієм Бутенко та членом Національного агентства пані Наталією Авшенюк. Умотивовані, надзвичайно доброзичливі учасники тренінгу розуміють потребу позитивних змін та готові до них.

28-29 листопада. ІТ Step Academy Lviv Тренери: Ольга Осередчук, Микита Євстіфеєв. 32 учасники, майбутні експерти готові змінювати вищу освіту на краще і починати передусім із себе.

28-29 листопада. Херсонський державний університет. Тренер: Віталій Кобець. 35 учасників, котрі розуміють мету участі в тренінгу та перейнялися новими цінностями акредитації упродовж першого ж дня навчань.

28-29 листопада. Луцький Національний Технічний Університет. Тренери: Олена Книш, Олександр Длугопольський. 45 учасників (!) взялися за справу ще й як енергійно! Дискусії, обговорення, діалог із заступником голови Національного агентства Іваном Назаровим, а також власне Олександром Длугопольським. Поради щодо складання плану виїзду і тренувальна симуляція зустрічі на десерт. Особливо потішили здобувачі – такі точно не загубляться в групі експертів!