Студенти ФЕБІТ НАУ успішно закінчили навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті

Вітаємо студенток кафедри екології Дейнеку Каріну, Проскурню Оксану, Шестопал Анастасію (спеціальність 101 «Екологія») та кафедри хімії ті хімічних технологій Шевцова Анастасія (спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія») Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету, з успішним завершенням навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті, Інституті загальної та екологічної хімії, м. Лодзь (Польща). Вітаємо з позитивними результатами захисту підсумкових наукових робіт за наступними темами:

• «Transformation of Carbon  Dioxide and Methane into Syngas and Nanostructured Carbon Deposits During the Dry Methane Reforming Process», Анастасія Шестопал;
  • Experimental Study of the Effectiveness of Phytoremediation of Soil Contaminated with Petroleum Products», Оксана Проскурня;
  • «Photocatalytic Conversation of CO2 into Value-added Chemicals», Каріна Дейнека;
  • «Synthesis and Investigation of Catalytic Properties of Nitrogen Doped Carbon Nanotubes», Анастасія Шевцова.

Вітаємо студенток з успішним завершенням навчання програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університету та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі! Щиро дякуємо колегам з Лодзинського технічного університету, д.х.н., професору Томашу Манєцкі та PhD Олександру Штиці за запрошення та організацію навчання студенток ФЕБІТ НАУ!