Студенти Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (м. Івано-Франківськ)

Попри складні умови роботи, конкурсною комісією Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було вирішено провести ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Нафтова та газова промисловість».
Загалом до участі у ІІ турі після попереднього рецензування було допущено 74 наукових роботи, з них у номінації «Геологія, геофізика та безпека довкілля» обрано 11 робіт.
Робота конкурсної комісії була організована максимально ефективно та дала можливість учасникам відчути значимість та увагу до їх робіт.
За результатами захисту наукового доробку у ІІ турі робота студентів кафедри екології Гусєвої Аліни Віталіївни та Гузя Валерія Володимировича на тему «Перспективи застосування фотокаталізу для очищення стічних вод нафтопереробних підприємств від ароматичних сполук» була відзначена дипломом першого ступеня. Експериментальну частину роботи виконано на базі Інституту загальної та екологічної хімії Лодзької політехніки, Польша, за програмою стажування Erasmus під керівництвом професора Томаша Манецкого.
Успіх спільної роботи підкреслює важливість міжнародного співробітництва для розвитку науки та якості освіти здобувачів різного рівня.