Перемога в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 263 «Цивільна безпека»

Перший тур конкурсу було організовано на базі кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ НАУ. Журі першого туру на чолі з завідувачем кафедри, к.м.н., проф. Б.Д. Халмурадовим розглянуло 8 наукових робіт, три з яких було рекомендовано до участі в другому турі конкурсу.

За результати другого туру  І місце в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт (Кременчуцький національного університету ім. Михайла Остроградського) за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» (секція – Техногенна безпека) зайняла студентка кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ НАУ– ЛАГОДА Юлія Олександрівна з роботою на тему «Прогнозування ризику третьої сторони під час авіаційних подій з транспортними засобами міського повітряного транспорту» / «Forecasting of Third-Party Risk during Aviation Accidents with Urban Air Mobility Vehicles» (керівник – доцент кафедри ПЦБ Кажан К.І.).Вітаємо Юлію з перемогою та бажаємо  нових досягнень!