Співпраця кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою з компанією «ЕЛНАВ»

11 жовтня 2021 року студенти кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на запрошення директора компанії «ЕЛНАВ» Андрія Менько прийняли участь в топографо-геодезичних вишукуваннях території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Роботи з ортофотозйомки виконувались з використанням безпілотного літального апарату Phantom 4 Pro та GNSS-приймача ElNav i70. Отримані дані будуть використані для реконструкції на території музею.

Студенти мали можливість не тільки спостерігати за роботою фахівців компанії «ЕЛНАВ», а й самостійно виконувати геодезичні роботи з визначення координат опорних точок з використанням GNSS-приймача, керувати дроном та вводити параметри зйомки для планування маршруту. Велика подяка компанії «ЕЛНАВ» за співпрацю, підвищення професійного рівня та практичної підготовки студентів шляхом залучення їх до виконання реальних проєктів.