27.06.2020

Спільне засідання в on-line режимі кафедри хімії та хімічної технології з представниками адміністрації факультету

26 червня відбулося спільне засідання в on-line режимі кафедри хімії та хімічної технології з представниками адміністрації факультету: заступниками декана Ніколаєвим К. Д. і Яковлєвою А. В.Основним питанням спільного обговорення було акцентування необхідності забезпечення навчального процесу у відповідності сучасним викликам реформації освіти в Україні. Зокрема, обговорювали питання майбутньої акредитації бакалаврських та магістерських освітніх програм спеціальності 161 та підготовки до успішного проходження даної процедури. Активно у обговоренні з настановчими акцентами виступив експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти України, заступник декана Кирило Ніколаєв.Учасники наради дійшли згоди щодо необхідності розроблення навчальних планів з максимальним урахуванням індивідуальних особливостей освітніх програм та наголосили на вагомості ролі гаранта у проектуванні та реалізації освітнього процесу за відповідними освітніми програмами.Будуймо майбутнє разом!