24.06.2020

Спільне засідання кафедри цивільної та промислової безпеки з адміністрацією факультету

23 червня відбулося спільне засідання кафедри цивільної та промислової безпеки з адміністрацією факультету: деканом професором Бойченко С. В. та заступниками декана Яковлєвою А. В. і Ніколаєвим К. Д.Нарада була присвячена обговоренню нагальних питань забезпечення навчального процесу. Зокрема, обговорювали питання майбутньої акредитації магістерської освітньої програми спеціальності 263 та підготовки до успішного проходження даної процедури. З доповіддю перед співробітниками кафедри виступив експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти України, заступник декана Кирило Ніколаєв, а в обговореннях у форматі “запитання-відповідь” взяли участь експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти України, декан факультету професор Сергій Бойченко, заступник декана Анна Яковлєва, завідувач кафедри професор Валентин Глива, відповідальний секретар приймальної комісії факультету Батир Халмурадов, а також співробітники кафедри. Крім того, під час зустрічі було обговорено питання формування кадрового забезпечення кафедри на наступний навчальний рік, а також підготовки та розроблення навчальних планів спеціальностей ФЕБІТ. Учасники наради дійшли згоди щодо необхідності спільних нарад на систематичній основі, а також розроблення планів з максимальним урахуванням індивідуальних особливостей освітніх програм та наголосили на вагомості ролі гаранта у проектуванні та реалізації освітнього процесу за відповідними освітніми програмами. Будуймо майбутнє разом!