Розширене засідання кафедри хімії і хімічної технології

02 лютого 2023 р. на кафедрі хімії і хімічної технології відбулося розширене засідання за присутності здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти за ОПП «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів», ОПП «Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів» та третього освітньо-наукового за спеціальністю 161 «Хімічні технологія та інженерія», стейкхолдерів за даними ОПП та ОНП: Полункіна Є.В. та Сімейко К.В. На порядку денному розглядалися актуальні питання сьогодення: обговорення результатів анкетування «Якість реалізації ОПП очима студентів» та результатів обговорення проектів ОНП «Хімічні технологія та інженерія» та ОПП «Хімічні технології лікарських речовин та медичних виробів» у редакції 2023 року. У доброзичливій та зацікавленій атмосфері присутні почули оцінку надання освітніх послуг від здобувачів, поділилися своїми поглядами щодо покращення організації навчального процесу, погодили проекти ОНП за спеціальністю 161 «Хімічні технологія та інженерія» та ОПП «Хімічні технології лікарських речовин та медичних виробів», намітили подальші кроки щодо удосконалення і покращення надання освітніх послуг.