Розроблено інструкції щодо роботи в Google Classroom

Співробітники  Департаменту забезпечення якості освіти розробили інструкції з використання сервісів Google Meet та Google Forms. «Інструкції покращать роботу викладачів під час навчального процесу у Google Classroom та демонструють ключові моменти їхнього використання», – зазначила директор  Департаменту Оксана Білоус.

Нагадуємо, що завдяки корпоративним акаунтам G Suite for Education від компанії Google, викладачі та студенти отримали безкоштовний доступ до пакету сервісів Google для навчання (Classroom, Gmail, Google Vault, Groups for Business, Hangouts Chat, Hangouts Meet і Google Hangouts, Jamboard Service, Keep, Google Диск, Синхронізація Google Chrome).

Студенти та викладачі отримали безкоштовний доступ до онлайн-курсів Coursera від провідних університетів світу (серед яких Єльський університет, Стенфордський університет тощо).

Також через корпоративні акаунти є можливість отримати  доступ до пакету Adobe Creative Cloud (включаючи Adobe Photoshop та Adobe Ilustration) вартістю еквіваленту 20 доларів США на місяць (проти 53 доларів США на місяць для звичайних користувачів).

Докладніша інформація та допомога за телефоном 095-535-44-92 (Влад Грига – адміністратор Class Rooom), або qainnau@nau.edu.ua,  vladyslav.griga@npp.nau.edu.ua.

Інструкції для Google Meet

Інструкції для Google Forms