15.04.2020
  77

Проєкт “Реалізація експортного потенціалу виробничо-збутового ланцюга деревообробної галузі в Україні шляхом зміцнення інфраструктури контролю якості”

Проєкт “Реалізація експортного потенціалу виробничо-збутового ланцюга деревообробної галузі в Україні шляхом зміцнення інфраструктури контролю якості” пропонує до ознайомлення інформаційний матеріал щодо дотримання якості та стандартів у боротьбі з коронавірусом COVID-19 Глобальної програми якості та стандартів (GQSP).

Пандемія COVID-19 є в першу чергу глобальною кризою в галузі охорони здоров’я, але вона також має далекосяжні економічні наслідки. У всьому світі, вона вже порушує звичайне життя мільйонів людей, непропорційно впливаючи на бідні версти населення, і тим самим ставить під загрозу успішне досягнення порядку денного Організації Об’єднаних Націй щодо сталого розвитку до 2030 року.

Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) провела первинну оцінку проблем, які виникають через спалах COVID-19, а також ролі якості і стандартів у досягненні цілей сталого розвитку.

Якість та стандарти відіграють особливо важливу роль у пом’якшенні негативних наслідків спалаху вірусу. Належна інфраструктура якості забезпечує ідентифікацію та поширення відповідних стандартів, точне вимірювання (метрологію) та забезпечує атестацію (акредитацію) надійних результатів випробувань. Стандарти, зокрема, підтримують безперервність бізнесу, управління ризиками та надзвичайними ситуаціями. Крім того, вони гарантують, що товари, вироблені у відповідь на COVID-19 (респіраторні апарати, захисні маски, рукавички тощо), підходять за призначенням, при цьому норми охорони праці дотримуються.
Більше інформації за посиланнями: https://is.gd/RbhtVm та https://is.gd/gEEnUf