Профорієнтаційний вебінар на кафедрі Хімії і хімічної технології

22 квітня кафедрою Хімії і хімічної технології було проведено два онлайн вебінари з профорієнтації для учнів Радомишльського ліцею 1 ім. Т. Г. Шевченка о 09.25 та школи №15 м. Чернігів о 11.25. Доповідачами було презентовано кафедру, Примаченко С.В. проведено хімічний квіз, Левченко С.В. проведено онлайн екскурсію лабораторіями кафедри та подорож до “Дня хіміка” минулих років. З доповіддями виступили доцент Трофімова І.Л. (“Альтернативні джерела енергії”, “Біопалива” Левченко С.В. (“Захист металів від корозії”), а також огляд цікавих хімічних дослідів у виконанні асистента кафедри Примаченко С.В.

Переглянути відео

#хімія #ЗВОхімія #хімічнітехнології #хімічнатехнологія #вступ2024 #хіміянау #абітурієнт2024 #лабораторія #chemistrynau #НАУковці