Продовження профорієнтаційної роботи з учнями гімназії № 178 м. Києва

20 лютого 2019 року на кафедрі екології факультету екологічної безпеки інженерії та технологій відбулася чергова зустріч з учнями 10 класів гімназії № 178 м. Києва, яку організувала доцент кафедри екології Черняк Л.М.
В рамках проведення зустрічі викладачі кафедри к.г-м.н., доц. Дудар Т.В., к.т.н., доц. Трофімов І.Л., к.т.н., доц. Черняк Л.М., к.б.н., доц. Падун А.О., к.б.н., доц. Білик Т.І., к.т.н. Тихенко О.М. на чолі із завідувачем кафедри д.т.н. Фроловим В.Ф. презентували основні напрями наукових робіт, до яких можуть бути залучені учні.
Учні виявили неабияку зацікавленість науковими напрямками роботи кафедри екології, домовилися з викладачами про подальшу співпрацю для написання спільних наукових проектів.