Престравники ФЕБІТ долучилися до підписання двостороньої Угоди про співпрацю між Національним авіаційним Університетом та Університетом Саленто (Італія)

Представники кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ завідувач кафедри Батир ХАЛМУРАДОВ та професор кафедри Олег ТРЕТЬЯКОВ за дорученням в.о ректора НАУ Володимира ШУЛЬГИ взяли участь у підписанні двостороньої Угоди про співпрацю між Національним авіаційним Університетом та Університетом Саленто, м. Лечче, (Італійська республіка).

Наразі вони перебувають в Університеті Саленто на запрошення Ради національної безпеки і оборони України. Метою відрядження є ознайомлення зі знаннями та кращими практиками щодо захисту критичної інфраструктури, пов’язаної з хімічною безпекою, проведенням оцінки вразливостей об’єктів, а також освітніми програмами з безпеки та стійкості критичної інфраструктури з метою зміцнення критичної інфраструктури України.