Подорож у світ створення ефективних і високоякісних лікарських препаратів на ПАТ «Київмедпрепарат»

5 червня 2024 року студенти 202-ХТ групи, кафедри хімії і хімічної технології, факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, розом з куратором Кирик Тетяною Іванівною відвідали виробництво «Київмедпрепарат», що входить у велику корпорацію «Артеріум». ПАТ «Київмедпрепарат» – національний лідер із виробництва антибактеріальних препаратів, одне із найбільш масштабних підприємств фармацевтичної промисловості України. Побували на всіх теренах підприємства, побачили виробничий майданчик «Київмедпрепарат», який представлений Цехом твердих форм, де випускаються таблетки і капсули, і Цехом ін’єкційних форм. Також на території заводу розташовані біологічна, санітарна, хімічна і фізико-біологічна лабораторії, які забезпечують контроль якості вхідних матеріалів і готової продукції.

Познайомившись з інноваційним високотехнологічним виробництвом, студенти ще раз переконалися, які перед ними розкриваються кар’єрні можливості й потенціал розвитку для вітчизняної та світової фармації.

Здобувачі освіти щиро вдячні фахівцям ПАТ «Київмедпрепарат» за цікаву та пізнавальну екскурсію, яка є дуже корисною для майбутніх фахівців.