Засідання секціїї “Перспективи авіаційних досліджень в Європі” ХVI Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2023»

19 квітня 2023 року на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету, у режимі онлайн, відбулось засідання секціїї “Перспективи авіаційних досліджень в Європі” ХVI Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2023». Під час секції були представлені доповіді з актуальних екологічних проблем для аеропортів, сталого розвитку авіаційної галузі та аналізу здобутків з гармонізації європейського та українського законодавства в цивільній авіації. Цей захід було організовано в рамках виконання проекту «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the Context of Sustainable Development» № 621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE, за підтримки програми Єразмус + Європейського Союзу.