Онлайн-навчання можливостям БПЛА у сфері геодезії та землеустрою

5 листопада 2021 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» компанія DroneUA провела онлайн-навчання з можливостей сучасних безпілотних літальних апаратів для вирішення задач геодезії, землеустрою та кадастру.

У відкритій лекції взяли участь студенти та викладачі кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою. Також до заходу долучились представники Фахового коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Компанія DroneUA є  міжнародним системним інтегратором безпілотних рішень, в  структурі якого функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, центр з обробки геопросторових даних, отриманих з БПЛА

Лекція проводилась в рамках вивчення дисципліни «Комп’ютерні технології та автоматизація у землеустрої». Слухачі були ознайомлені з типами та функціональними можливостями БПЛА, технологією проведення аерофотозйомочних робіт, створення ортофотопланів, створення цифрових моделей рельєфу та місцевості, створення топографічних планів та проведення інвентаризації земельних ресурсів, вирішення інших задач містобудування, землеустрою та кадастру.

Дякуємо компанії DroneUA за багаторічну плідну співпрацю з кафедрою аерокосмічної геодезії та землеустрою НАУ та вагомий внесок у підготовку фахівців в галузі землеустрою та кадастру. https://drone.ua/topography-services/