Обговорення освітньо-професійних програм на кафедрі хімії і хімічної технології

1 квітня 2021 року на кафедрі хімії і хімічної технології відбулася онлайн зустріч здобувачів 4 курсу (групи: ХП-405 і АП-407) та здобувачів 3 освітнгього ступеня освіти (доктор філософії) з обговорення освітньо-професійних програм (ОПП): «Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів» і «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів» за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» та відповідно з обговоренням освітньо-наукової програми “Хімічні технології та інженерія”

На зустрічі були присутні гаранти обох ОПП та ОНП, члени робочих груп, стейкхолдер – Сімейко К. М., куратори студентських груп.

Здобувачі підтримали обидві ОПП та висловили свої  побажання щодо збільшення кількості лабораторних занять порівняно з практичними, а також запропонували створювати як можна більше можливості для проведення різних видів студентських практик на профільних підприємствах.

Здобувачі за осітньо-науковою програмою (доктор філософії) висловили свої побажання щодо розширення можливості доступу до реферативних та наукометричних баз даних.

Гаранти та всі присутні викладачі погодились з цими побажаннями та пообіцяли врахувати їх у навчальних та робочих планах на 2020-2021 н. р., а також заключати більше договорів про співпрацю з профільними підприємствами.