02.04.2021

Обговорення освітньо-професійних програм на кафедрі хімії і хімічної технології

1 квітня 2021 року на кафедрі хімії і хімічної технології відбулася зустріч студентів 4 курсу (групи: ХП-405 і АП-407) з обговорення освітньо-професійних програм (ОПП): «Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів» і «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів» за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія».

На зустрічі були присутні гаранти обох ОПП, члени робочих груп, стейкхолдер – Сімейко К. М., куратори студентських груп.

Студенти підтримали обидві ОПП та висловили свої  побажання щодо збільшення кількості лабораторних занять порівняно з практичними, а також запропонували створювати як можна більше можливості для проведення різних видів студентських практик на профільних підприємствах.

Гаранти та всі присутні викладачі погодились з цими побажаннями та пообіцяли врахувати їх у навчальних та робочих планах на 2020-2021 н. р., а також заключати більше договорів про співпрацю з профільними підприємствами.