Науковий семінар «Сучасна хімічна освіта і наука»

До участі у науковому семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука», що відбувся 16 березня 2021 року в онлайн режимі на платформі Zoom, було залучено 70 вчителів хімії із загальноосвітніх закладів середньої освіти з різних регіонів України.

На заході спікерами-науковцями було професійно обговорено актуальні проблеми щодо перспектив працевлаштування випускників кафедри хімії і хімічної технології НАУ, формування позитивної мотивації учнів до навчання в закладах середньої освіти; розкрито перспективи співпраці кафедри з навчальними закладами освіти; представлено наукові доповіді із сучасних хімічних технологій; презентовано освітньо-професійні програми кафедри хімії і хімічних технологій НАУ, а також рекомендовано програму спецкурсу «Основи хімічних технологій» для учнів старших класів.

Зацікавила присутніх слухачів  проблематика специфіки підготовки учнів до участі в конкурсі науково-дослідницьких робіт та підвищення пізнавального інтересу учнів до предмету «Хімія» шляхом демонстрації неординарних дослідів. Учасникам семінару було продемонстровано позитивний досвід НАУ щодо організації професійного самовизначення та творчого розвитку учнів в середовищі вищої школи.

Ключові доповіді підготували науковці кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ ‑ кандидат хімічних наук, доцент, завідувач кафедри ХХТ Антоніна Кустовська; доктор хімічних наук, професор Володимир Лєдовських; кандидат технічних наук, доцент Євген Новоселов; кандидат хімічних наук, доцент Марія Максимюк; кандидат технічних наук, доцент, науковий співробітник відділу термохімічних процесів і нанотехнологій Інституту газу НАН України Костянтин Сімейко; кандидат педагогічних наук, психолог Центру обдарованої учнівської молоді ІІОТ Богдан Пiонтковський-Вихватень; а також сервісний інженер департаменту аналітичного обладнання, АЛТ Україна Степасюк Богдан; аспірант відділу каталітичного окиснення органічних сполук Інституту фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського НАН України Ремезовський Іван; Інженер департаменту контролю якості ТОВ Фарма Старт Бойко Софія.

Організатори семінару  кафедра хімії і хімічної технології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій та кафедра базових і спеціальних дисциплін Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Усі учасники наукового семінару отримають відповідні сертифікати.

Оргкомітет щиро дякує всім учасникам семінару за активну участь у ньому та сподівається на подальшу плідну співпрацю!