Науково-практична конференція “Проблеми і перспективи сучасної біомедичної інженерії”

17 листопада 2021 року безпосередньо в День студента на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулася студентська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи сучасної біомедичної інженерії”. Конференція пройшла доволі активно, не без емоцій, місцями напружено, але продуктивно! Після недовгого обговорення оргкомітетом конференції призові місця розділились наступним чином: І місце – Чувпенюк Тетяна з доповіддю “Інформаційна технологія віртуального оцінювання симптомів COVID-19”, ІІ місце – Коломієць Ангеліна з доповіддю “Система ультразвукової діагностики з урахуванням артефактів TWINKLING -ефекту”, ІІІ місце – Натальчук Катерина з доповіддю “Система ультразвукової діагностики нирок”. Вітаємо переможців та всіх учасників, бажаємо подальших успіхів! Дипломи вручимо при нагоді))))