Науково-освітній проект зі збереження біорізноманіття «Green Evaluation»

20-22 вересня 2022 року представники кафедри екології ФЕБІТ НАУ, разом із працівниками НЕК «Укренерго» та науковцями НПП «Північне Поділля», у складі робочої групи очолюваної к.б.н., експертом з охорони довкілля відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК «Укренерго», Якименко Ганною Миколаївною, в рамках науково-освітнього проекту зі збереження біорізноманіття «Green Evaluation», виміряли рівні та дослідили впливи електромагнітних полів у зонах навколо ЛЕП з напругою 750 кВ, що проходить через територію згаданого Національного Природного Парку.
За результатами реалізації проекту буде сформовано та опубліковано відповідний звіт із описом отриманих результатів.
В ході польової експедиції були налагоджені професійні та міжособистісні взаємозв’язки між усіма залученими учасниками та установами. Експедиція завершилась пізнавальними екскурсіями та мандрівками екологічними стежками, організованими працівниками НПП «Північне Поділля» та НПП «Кременецькі гори». Колектив кафедри екології ФЕБІТ НАУ дякує усім долученим, та із нетерпінням чекає і сподівається на наступні можливості для спільної плідної співпраці.