17.02.2020
  93

НАУ – учасник професійно-орієнтаційного форуму «Моє майбутнє в Україні»


На запрошення партнера – відділу освіти Білоцерківської #РДА представники #НАУ взяли участь у професійно-орієнтаційному форумі «Моє майбутнє в Україні», що проходив на базі опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей-центр позашкільної освіти» Київської області.
У зустрічі з науковцями взяли участь понад 500 учнів старших класів Білоцерківського району. Актова зала ледь вмістила всіх бажаючих школярів, які прийшли з батьками й вчителями, щоб визначитись із подальшим навчанням у виші та зробити перший крок до вибору майбутньої професії.
Презентація «НАУ – твоя мрія!», що представила Т.Петровська – директор Центру допрофесійної підготовки #ННІІОТ, змістовно висвітлила усі напрями діяльності університету та впровадження нових проектів і програм для розвитку студентів та учнів.
Начальник відділу освіти Білоцерківської РДА В.Бабенко вручила Подяку НАУ за реалізацію державної політики в сфері освіти.
Учні-випускники ознайомились зі специфікою та особливостями навчання на факультетах та кафедрах НАУ, із переліком спеціальностей (освітніх програм), із умовами навчання на підготовчому відділенні, англомовному проекті та кафедрі військової підготовки. Учасники були детально проінформовані про особливості вступної кампанії-2020, Правила вступу до НАУ, підготовку до #ЗНО-2020, а також запрошені до участі у профорієнтаційних заходах (проектах) задля здійснення правильного вибору майбутньої професії. Всіх учасників форуму запросили до НАУ на Дні відкритих дверей, що відбудуться 29 лютого, 14 квітня, 12 червня 2020 року.
Надзвичайний інтерес у школярів викликали майстер-класи «Хімічний ілюзіон» (С.Примаченко, кафедра хімії і хімічної технології #ФЕБІТ) та «Робототехніка та інтернет речей» (О.Стрижаков, студент ІІ курсу #ФАЕТ).
Чекаємо абітурієнтів в НАУ та бажаємо їм подальших успіхів, щасливої долі, мирного неба!
http://iiot.nau.edu.ua
#заочненавчання#дистанційненавчання#вступдоНАУ#курсиЗНО#підготовкадоЗНО#абітурієнт#навчаннявНАУ#профробота#вибірпрофесії