На факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ триває активна профорієнтаційна робота

В умовах підготовки до вступної кампанії кафедри факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) активно проводять профорієнтаційні заходи. 15 березня на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини проведена профорієнтаційна онлайн-зустріч з учнями українських шкіл. Обговорювали особливості спеціальності «Біомедична інженерія», проблеми, перспективи, сьогодення та майбутнє. Активну  участь у зустрічі взяли активісти студентського самоврядування факультету, студенти різних курсів навчання.

Насиченими на профорієнтаційні заходи буди останні тижні на кафедрі хімії і хімічної технології. В кінці лютого та на початку березня було проведено онлайн-вебінари з профорієнтації для учнів профільного біолого-хімічного класу ліцею у місті Шепетівка, учнів профільного хімічного класу ліцею у місті Шостка  та учнів Аерокосмічного ліцею НАУ. В рамках вебінарів проведено пізнавальні лекції, демонстрації дослідів,  онлайн-екскурсії хімічними лабораторіями НАУ, показано відеоролики цікавих заходів. Викладачі кафедри хімії і хімічної технології взяли активну участь у проведенні зустрічі з учнями 10-11 класів закладів загальної середньої освіти у рамках Дня науки.

Кафедра екології 27 березня о 17.00 проводитиме профорієнтаційний захід для учнів шкіл на тему «Важливість професії еколога у відновленні повоєнної України». Запрошуємо всіх бажаючих доєднатися до заходу – https://meet.google.com/whj-csum-hkb.

Дякуємо працівникам Навчально-наукового інституту розвитку освіти за долучення учнівської молоді до наших профорієнтаційних заходів.