Міжнародне стажування студентів у рамках європейської фундації «Programu Wiedza Edukacja Rozwoj»

Дистанційне навчання має свої особливості, якими і скористалися студенти кафедри БІКАМ Лубенець Юлія (БІ-413) та Медведський Валерій (БІ-308). За егідою завідувачки кафедри Кошевої Л.О. студенти прийняли участь у міжнародному стажуванні в рамках європейської фундації «Programu Wiedza Edukacja Rozwoj». Одним з координаторів є професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ, почесний професор Люблінської Політехніки, д.т.н. Сергій Павлов.  З польської сторони директор Інституту електроніки та інформаційних технологій, Почесний професор ВНТУ, директор інституту Люблінської політехніки, проф., д.т.н. Вальдемар Вуйцік. Тематика стажування «Сучасні технології в біомедичній інженерії». На стажування відведено загалом 90 годин, в які входить теоретичне опрацювання матеріалів, самостійне навчання за надісланими матеріалами та практична робота у оптико-лазерній лабораторії. Для наших студентів (для уникнення мовного бар’єру) лекції проводив  д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ, почесний професор Люблінської політехніки Павлов Сергій Володимирович. Цікаві лекцій не виходячи з дому з економією часу і грошей.

Особлива увага у програмі стажуванні приділяється таким темам, як ” Використання оптичних та лазерних технологій  в  біомедицині та біології”, “Нанотехнології в біології та медицині” та інші. Справжій ажіотаж серед студентів викликала лекція з нанотехнологій. Питання були найрізноманітніші: які розміри, матеріали  та форма нанокристалу,  як працює трубка Брега, що так спонукало  розвиток штучних органів та імплантів, ну і, звичайно, нанороботи, які вже можуть самі себе відтворювати! Дякуємо поважним професорам, а студентам бажаємо практичного стажування офлайн та подальших успіхів!