Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2021

Студенти з УСІХ груп усіх курсів (БІ-108, БІ-209, БІ-308, БІ-413, БІ 505м) кафедри БІКАМ під невтомним наглядом Безвершнюк Карини Олексіївни відвідали 30-у Міжнародну медичну виставку PUBLIC HEALTH 2021, яка відбулася 6-8 жовтня 2021 в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. Зазвичай, такі виставки є цікавими і для студентів, і для викладачів, оскільки представляються найновіші науково-технічні розробки в галузі медичного обладнання та інженерії. А цьогоріч особливістю було те, що нашим теперішнім студентам розповідали про розробки, обладнання і (тільки по секрету) зарплату наші випускники, які вже успішно працюють в галузі і, уявіть, цілком задоволені 😀. Кожен курс шукав на виставці своє. Перший – знайомився, другий – цікавився, третій – готувався до курсових робіт, четвертий – підшукував тему майбутнього диплому, п’ятий – прискіпливо аналізував, що ж все-таки з’явилось свіженького. Але, безумовно, всі курси залишились дуже задоволеними! Особлива подяка нашим випускникам, а зараз – провідним співробітникам Телюк Ілоні ТОВ “Електромедсистемс”, Палію Олександру, Боровському Віктору ТОВ Harwind, Коряк Яні, Совщаку Дмитру, Філіповій Юлії ТОВ Терра-мед.