16.06.2020

Методичний семінар щодо організації освітньої діяльності у 2020-2021 н.р.

15 червня 2020 року на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій було проведено методичний семінар (комбіновано online та offline) за участі директора департаменту забезпечення якості освіти,заступника голови Ради з якості НАУ Оксани Іванівни Білоус, начальника відділу ліцензування та акредитації Анжели Євгенівни Гай, декана факультету Сергія Валерійовича Бойченка, гарантів ОП та завідувачів кафедр.

Були розглянуті питання оновлення освітніх програм, навчальних планів, підготовки ОП до акредитації, створення загальноуніверситетських каталогів дисциплін вільного вибору студентів. Гай А.Є. детально роз’яснила суть основних критеріїв акредитації ОП та помилок, які виникають при цьому.