13.06.2019

Лекція «Глобальні екологічні проблеми сучасності» для слухачів літньої школи НАУ

З 6 по 14 червня в нашому університеті проходять заняття у літній школі, організовані Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій для учнів 10 класів, майбутніх абітурієнтів НАУ. Програма школи передбачає проведення тренінгів, лекцій, пратичних занять, пробних ЗНО з різних дисциплін.

Кафедра екології долучилося до роботи з майбутніми абітурієнтами. В рамках теоретичного курсу 11 червня була прочитана лекція на тему: «Глобальні екологічні проблеми сучасності» доцентом кафедри, к.б.н., Білик Тетяною Іванівною. Вона викликала велику зацікавленість слухачів і жваву дискусію, що відбулася після викладення лекції. Школярі отримали відповіді на свої запитання стосовно сучасних еколоічних проблем і шляхів їх вирішення, а також  відносно особливостей підготовки фахівців екологічного напрямку на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій.