Конкурс наукових робіт на кафедрі біотехнології

27 березня 2023 року на кафедрі біотехнології відбувся 1 етап  конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань, спеціальностей:  Раціональне природокористування та екологічна безпека,   Біотехнології та біоінженерія, Харчові технології. До  конкурсу було представлено 6 наукових робіт здобувачами 3, 4 та 5 курсів.

Переможці конкурсу (згідно галузі знань, спеціальності):

Раціональне природокористування та екологічна безпека:

1. Кускова Валерія Віталіївна – 5курс, ЕБ- 505, посіла 1 місце. Тема наукової  роботи: «Біотехнологія рециклінгу овочевих відходів із застосуванням сучасних ЕМ-технологій» Керівник: доцент Корнієнко І.М.

Харчові технології:

1.Кравець Валерія Володимирівна. – 4 курс, ФБ-405, посіла 1 місце.  Тема:  «Вплив біологічно-активних речовин та пребіотику  лактулози на титр молочнокислих бактерій у функціональному йогурті»
Керівник: доцент Корнієнко І.М.

2. Шпортак Маргарита Олегівна, -5 курс, заочне відділення, англомовний проект, посіла 2 місце. Тема: «Аpple processing technology. ust of vinegar for medicinal purposes»
Керівник: професор Барановський М.М.

Біотехнології та біоінженерія:

1. Кирилов Семен Кирилович – 3 курс, ЕБ-307, посів 1 місце.  Тема роботи: «Біодеградація Solidago canadensis L. анаеробним консорціумом  з утворенням біогазу з одночасною детоксикацією токсичної міді Cu2+»
    Керівник: доцент Ястремська Л.С.
  2. Христюк Христина Сергіївна – 4 курс, ФБ-405, посіла 2 місце. Тема: «Біодеградація  лігніну бактеріями з отриманням високоцінних продуктів»
    Керівник: доцент Ястремська Л.С.
  3. Котисько Вікторія Віталіївна – 4 курс, ФБ-405, посіла 3 місце.  Тема роботи: «Використання актинобактерій роду Micromonospora в отриманні антибіотику гентаміцину»