Колектив факультету приєднався до глобальної акції спасіння Планети

Колектив факультету приєднався до глобальної акції спасіння Планети. Може хтось скаже: “А до чого тут тиждень Космосу”. Але ж в глобальному масштабі ми облагороджуємо нашу матінку – планету Земля в космічному просторі Всесвіту! Тому саме в тиждень Космосу, як глобальна екодія, адміністрація факультету ініціювала висадження дерев на території університету. На сьогодні визнано, що найефективніший спосіб запобігання глобальному потеплінню – висаджувати багато дерев. ООН підримала цю ініціативу, зконцентрувавши увагу людства на критичному екологічному стані Землі.
Науково доведено, що мінімум трильйон дерев
за майбутні десятиліття могли б поглинути майже
750 мільярдів метричних тонн вуглекислого газу,
що приблизно дорівнює забруднення атмосфери
за останні 25 років.Ми зробили свій вклад! Сьогодні ми висадили 29 саджанців (7 каштанів, 6 кленів, 4 дуби, 2 туї, 2 липи,
2 кущі бузку, 3 вишні, 1 горіх, 2 яблуні). Найбільш приємним було те, що в акції «Посади дерево – збережи Планету» взяли усі студенти першого курсу ФЕБІТ разом зі своїми наставниками. Наша акція є традиційною. Поширюймо екозаходи в глобальному космічному просторі! Наступна акція весною, слідкуйте за нашою сторінкою. Колеги, друзі, приєднуйтесь! Будуймо майбутнє Планети разом! Це наш спільний дім!