Година корпоративної культури в групі ЕК-202ба на тему: «Дискусія до річниці російського вторгнення в Україну»

04.03.2023 року на кафедрі екології В. В. Горобцовим у групі ЕК-202Ба було проведено годину корпоративної культури (ГКК), приурочену річниці повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.  ГКК було побудовано з двох частин.

Перша частина фокусувалась на ознайомленні з науково-історичною довідкою відносно періоду вторгнення, та донесенні до студентів хронології подій, розгляді передумов вторгнення, основних віх та дат, а також дій сторін з акцентом на політичні, стратегічні, планувальні рішення та події в театрі бойових дій. Обговорення стиснених у часі подій минулого року в нейтральній, незаангажованій манері дозволило усім присутнім побачити позитивний тренд позицій України у нинішній війні, підняти дух та настрій студентів та налаштуватись на впевнене поступове покращення ситуації у країні та світі. Другу частину було організовано в формі відкритої дискусії, де всі присутні могли поділитись власним досвідом, цікавими чи повчальними історіями, переживаннями та прозріннями, набутими за період вторгнення. Це дозволило всім емоційно та морально розвантажитись, висловити слова підтримки одне одному та зміцнити взаємозв’язки та відносини всередині групи.