09.06.2023
  13

Година корпоративної культури приурочена до Дня Дружби.

7 червня 2023 року у групі ЕК-202ба пройшла година корпоративної культури приурочена до Дня Дружби. В ході ГКК було обговорено результати чергового року навчання, студенти мали змогу поділитись цікавими та кумедними моментами, інсайтами, побажаннями та очікуваннями на майбутнє навчання, виділити найцікавіші та найзахопливіші дисципліни. Молоддю було підкреслено радість та задоволення щодо навчання на англомовному проекті, студенти що наразі перебувають за кордоном висловили думки про безпосередню користь постійної англомовної практики у їхньому сьогоденні.

Було також обговорено наслідки руйнування Каховського водосховища та волонтерські і допоміжні ініціативи, організовані кафедрою та зовнішніми активними діячами.

Нарешті, було проведено дискусію щодо способів геймифікації та підвищення інтерактивності годин корпоративної культури наступних років. Внаслідок світової пандемії вірусу COVID-19 та повномасштабного вторгнення російської федерації у 2022 році групі так і не вдалось належним чином зібратись і провести разом час. Тому було вирішено, що наступного навчального року будуть організовуватись спільні інтерактивні нетворкінг-зустрічі для посилення міжособистісних зв’язків та формування міцних взаємин.