10.03.2023
  20

Година корпоративної культури на кафедрі хімії і хімічної технології

09 березня 2023 р. о 17:10 відбулась зустріч здобувачів вищої освіти групи ФЕБІТ 403Б ХП зі своїм куратором Грушак З.В. Тематика зустрічі: «До 90-річчя від дня народження Анатолія Мокренка – оперного співака, актора, педагога».

22 січня виповнилося 90 років від дня народження відомого українського оперного співака Анатолія Мокренка (1933–2020). Він був справжнім патріотом і громадянином України. Анатолій Мокренко – один із засновників і член Товариства української мови ім. Т. Шевченка.

Вірний син свого народу, син української землі, він віддав серце і розум справі, яку безмежно любить. І як співак, і як діяч культури, і як цільна особистість – це людина високого мислення і щедрої душі.

Співак багато записувався на радіо і телебаченні. Успішно виступав на оперних і концертних сценах США, Франції, Німеччини, Англії, Іспанії, Швеції, Куби, Фінляндії, Канади та інших країн. Брав участь у  фільмах, серед яких “Тигролови” за Іваном Багряним, “Чорна рада”, “Поет і княжна” та  інші. Анатолій Мокренко – перший виконавець пісні “Два кольори”. Нагороджений відзнакою президента України «Орден князя Ярослава Мудрого» V ступеня, Державною премією імені Тараса Шевченка та іншими визначними нагородами.