31.05.2022
  356

Герої не вмирають!

Війна не обійшла стороною і наш Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій, а пантеон українських героїв поповнився іменами братів Бутусіних – Романа, студента 2 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій», якому мало влітку виповнитися 25-ть, і 21-річного Леоніда.

9 березня 2022 року брати у складі 16 окремого мотопіхотного батальйону, що стримував наступ ворога у селі Лукашівка Чернігівської області, професійно знищували ворога. В ході бойових дій, озброєні одним ручним протитанковим гранатометом з трьома зарядами, воїни, знищивши декілька одиниць російської техніки, зайшли в тимчасового окуповане село і вже звідти коригували вогонь нашої артилерії.

Їх героїчні дії не могли не помітити вороги. «Броня» наших захисників перетворилася на суцільне місиво, а у касці було по декілька отворів від куль.

Роман та Леонід оборонялися до останнього, захищаючи країну від агресорів, яких в Україну ніхто не кликав. В пам’ять про подвиг братів Бутусіних на місці їх загибелі місцеві жителі поставили хрест з вдячністю за оборону села.

Короткий опис факту подвигу не може передати біль утрати родини, друзів, країни. Переконані, що їхній подвиг, як і подвиги тисяч полеглих наших героїв, не залишиться непоміченим. Вічна Слава Героям!