Екскурсія в Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України

14 вересня 2022 року на прохання студентів 3-го бакалаврського та 2-го магістерського рівнів напрямку 163  «Біомедична інженерія»  професором кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини, доктором технічних наук Кузовиком Вячеславом Даниловичем  була організована і проведена позапланова екскурсія в  Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України  в кардіологічний центр з дослідження серцево-судинної системи людини. Висококваліфікований лікар-кардіолог Лісун Олена Василівна розповіла про напрямки досліджень серцево-судинної системи людини та відповіла на численні питання студентів. В порядку показового експеримента лікарем Лісун Оленою Василівною був проведений сеанс дослідження УЗД серця студента 3-го курса Кулюкіна Михайла. Студенти отримали можливість практичного застосування своїх теоретичних знань з основ біокібернетики та анатомії людини.