07.03.2019
  76

Еко Експо екскурсія

7 березня група ЕК 111 з куратором доц. Радомською М.М. відвідали ХIV Міжнародну спеціалізовану виставку екотоварів «Еко Експо», що проходила у Міжнародному виставковому центрі. ECO-Expo – виставка органічних, екологічно чистих продуктів, інновацій та послуг для здорового способу життя. Метою виставки є популяризація здорового і активного способу життя, сприяння охороні навколишнього середовища, підтримка соціальних програм охорони здоров’я та розширення освітніх програм.

На стендах виставки можна було ознайомитись з асортиментом продовольчих та непродовольчих товарів, які за показниками якості відповідають високому рівню «екологічно чисті» або «органічні»: органічні та біо-продукти, органічна парфумерія та косметика, еко-препарати для здоров’я, органічні товари для дому та господарства, органічні товари для дітей, іграшки, засоби дитячої гігієни, еко меблі та аксесуари.

Студенти мали можливість ознайомитись з проблемами та досягненнями у сфері виробництва екологічних товарів, основними інноваціями та світовими досягненнями у галузі, що вже проклали шлях на український ринок.

На особливу увагу заслуговують вітчизняні виробники, які вже зараз на своїх підприємствах забезпечують дотримання найвищих стандартів екологічності.