До уваги студентів 161 спеціальності!

У результаті перемовин з предстаниками фірми ILF Consulting Engineers Austria GmbH нами досягнуто домовленності щодо проходження практики 3-х студентів на підприємствах даної фірми у м. Вена (Австрія). Витрати під час проходження стажування покриває приймаюча сторона! Дуже привабливі умови та унікальна можливість отримання гарного досвіду! Адміністрація факультету оголошує конкурс для відбору кандидатів з 23.09 по 30.09.2019 р. серед студентів 4,5 курсів 161 спеціальності! Для цього необхідно: 1. Подати CV. 2. Мотиваційний лист від першої особи. 3. Довідку про творчий доробок і досягнення.4. Довідку про олодіння англійською мовою. 5. Характеристику, підписану наставником групи, Головою студентської ради факультету та завіреною в деканаті, 6. Рекомендацію провідного вченого у даній галузі. Комплект документів подавати особисто в офіс декана (3.416). Чекаємо на Вас! Ми усе робимо задля поліпшення якості освітніх послуг для вас, дорогі наші студенти!