Для Студентів ЦБ 107М ФЕБІТ була проведена відкрита кураторська година.

Для Студентів ЦБ 107М ФЕБІТ була проведена відкрита кураторська година 18 березня 2024 року на 6 парі.

Тема: “Українське мистецтво кінця ХІХ – початку ХХ століття. Знайомство з творчістю художника Петра Олексійовича Левченка”.

На парі Студенти ознайомились з біографією художника та переглянули Його картини.”Левченко Петро Олексійович (1856-1917). Талановитий український пейзажист. Народився в Харкові. Син купця. Початкову художню освіту здобув у Харкові у Д.І. Безперчего (2-а гімназія) та в приватній студії Є.Є. Шрейлера. Жив в Харкові і Києві. Викладав в Харківській художній школі М.Д. Раєвської-Іванової. З 1886 р. брав участь у художніх виставках. З 1895 р. подорожував по Італії і Франції. У 1889р. – один з членів-засновників Харківського товариства любителів витончених мистецтв. Як правило, писав невеликі картини, які за якістю не поступалися великим полотнам. Кращі живописні твори художника є лірико-поетичного змісту, найвищого рівня художньої культури”.

Картини художника Петра Олексійовича Левченка: