Чергове засідання Вченої ради ФЕБІТ

19 жовтня 2020 року у комбінованому режимі відбулося чергове засідання Вченої ради ФЕБІТ.На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про результати вступної кампанії 2020-2021н.р. на ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр»
  2. Про підсумки проведення набору аспірантів на 2020-2021 н.р.
  3. Про зміни до Положення про факультет екологічної безпеки інженерії та технологій
  4. Різне.

Основним питанням обговороення була доповідь відповідального секретаря приймальної комісії факультетуХалмурадова Б.Д. про результати набору студентів на спеціальності Факультету. Проведено детальний аналіз сильних та слабких сторін вступної кампанії 2020-2021 н.р. Обговорено пропозиції щодо профорієнтаційної роботи на наступний рік.Розглянуто підсумки проведення набору аспірантів на спеціальності 101 «Екологія», 131 «Прикладна механіка», 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Докладно це питання висвітлила заступник декана Яковлева А.В.ВИчерпно поінформовано та детально обговорено спікером даного питання, заступником декана Грозою В.А. щодо рішенняРади з якості НАУ від 16.10.2020р. та прийнято відповідні рішення про їх виконання.Перед початком розгляду питань деканом традиційно було здійснено поздоровлення колег з нагоди видатних досягнень та особистих видатних дат!Зсідання Вченої ради відбувалося злагоджено, консолідовано, в діловій та конструктивній атмосфері.