18.04.2019
  99

Авіаційний екологічний фестиваль


Дякую нашим студентам, які долучилися до організації та проведення заходів до Дня екологічних знань, Дня навколишнього середовища та Міжнародного дня Землі!

За ініціативою адміністрації факультету та за підтримки керівництва університету наші студенти та викладачі взяли участь у екологічній толоці, присвяченій Дню екологічних знань – 15 квітня, Дню навколишнього середовища – 20 квітня та Міжнародному дню Землі – 22 квітня. Дуже приємно, що наша традиційна акція набуває загальноуніверситетського рівня. Про це свідчить безпосередня участь в організації заходу відділу по роботі зі студентами, центру харчування, матеріально-технічного відділу, спортивного комплексу, усіх факультетів, інститутів університету! У рамках проведення заходу відбулося традиційне упорядкування екологічної алеї та висадження саджанців фруктових та декоративних дерев. Щоб привернути увагу людства до екологічних проблем студенти організували флешмоби «Посади дерево – збережи майбутнє», а також “Земля – наш дім, збережемо її” у вигляді символу цього свята – грецької літеру Θ (тета). Фестиваль продовжувався на інших еколокаціях університету. Так, біля 11 корпусу було висаджено кущі форзиції та бузку. Завершився фестиваль спільною екокомунікацією за гарячии чаєм і смачною кашею.

Дякую усім колегам, усім деканам, директорам і співробітникам за підтримку цього заходу. Це має бути нашою доброю традицією. Авіаційна екосім’я у авангарді сучасних тенденцій сталого розвитку суспільства!

Збережімо гармонію нашого спільного дому – Землі!

Декан ФЕБІТ, д.т.н., проф.

С. В. Бойченко