Перемоги та здобутки студентів

Сертифікат Бойко Катерини Владиславівни за участь з усною доповіддю у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю “Алгоритми діагностики та лікування внутрішніх хвороб в практиці лікаря-інтерніста”

Участь у конференції: Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії : Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 20-річному ювілею Факультету біомедичної інженерії Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського (15-16.12.2022, м.  Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022.

2021 -2022 навчальний рік

  • Дистанційне навчання має свої особливості, якими і скористалися студенти кафедри БІКАМ Лубенець Юлія (БІ-413) та Медведський Валерій (БІ-308). За егідою завідувачки кафедри Кошевої Л.О. студенти прийняли участь у міжнародному стажуванні в рамках європейської фундації «Programu Wiedza Edukacja Rozwoj». Одним з координаторів є професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ, почесний професор Люблінської Політехніки, д.т.н. Сергій Павлов. З польської сторони директор Інституту електроніки та інформаційних технологій, Почесний професор ВНТУ, директор інституту Люблінської політехніки, проф., д.т.н. Вальдемар Вуйцік.Тематика стажування «Сучасні технології в біомедичній інженерії». На стажування відведено загалом 90 годин, в які входить теоретичне опрацювання матеріалів, самостійне навчання за надісланими матеріалами та практична робота у оптико-лазерній лабораторії. Для наших студентів (для уникнення мовного бар’єру лекції проводив д.т.н., професор кафедри біомедичної інженерії ВНТУ Павлов Сергій Володимирович Почесний професор Люблінської політехніки)

Місяць цікавих лекцій не виходячи з дому з економією часу і грошей?.

Цікаві теми: ” Використання оптичних та лазерних технологій в біомедицині та біології”, “Нанотехнології в біології та медицині” та інші.

Справжій ажіотаж серед студентів викликала лекція з нанотехнологій. Питання були найрізноманітніші: які розміри, матеріали та форма нанокристалу, як працює трубка Брега, що так спонукало розвиток штучних органів та імплантів, ну і, звичайно, нанороботи, які вже можуть самі себе відтворювати!

Дякуємо поважним професорам, а студентам бажаємо практичного стажування офлайн та подальших успіхів!

  • Студенти з УСІХ груп усіх курсів (БІ-108, БІ-209, БІ-308, БІ-413, БІ 505м) кафедри БІКАМ під невтомним наглядом Безвершнюк Карини Олексіївни відвідали 30-у Міжнародну медичну виставку PUBLIC HEALTH 2021, яка відбулася 6-8 жовтня 2021 в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. Зазвичай, такі виставки є цікавими і для студентів, і для викладачів, оскільки представляються найновіші науково-технічні розробки в галузі медичного обладнання та інженерії. А цьогоріч особливістю було те, що нашим теперішнім студентам розповідали про розробки, обладнання і (тільки по секрету) зарплату наші випускники, які вже успішно працюють в галузі і , уявіть, цілком задоволені . Кожен курс шукав на виставці своє. Перший – знайомився, другий – цікавився, третій – готувався до курсових робіт, четвертий – підшукував тему майбутнього диплому, п’ятий – прискіпливо аналізував, що ж все-таки з’явилось свіженького. Але, безумовно, всі курси залишились дуже задоволеними! Особлива подяка нашим випускникам, а зараз – провідним співробітникам Телюк Ілоні ТОВ “Електромедсистемс”, Палію Олександру, Боровському Віктору ТОВ Harwind, Коряк Яні, Совщаку Дмитру, Філіповій Юлії ТОВ Терра-мед.

09.09.2021

Студенти старших курсів організували для студентів першого курсу квест по НАУ.Треба було бігати між корпусами і виконувати завдання. Так от! Наш перший курс вибігав собі друге !!!! місце!!!вітаємо студентів і куратора Марину Архірей з перемогою)!!

2020-2021 навчальний рік

21.04.2021

Весна – період конференцій, час, коли у звичайних людей початок року, а у науковців- ну вже явно ближче до кінця) а значить- це період підведення підсумків, формування висновків і планів на майбутнє) В нових реаліях конференції проходять онлайн , про це уже писала Larysa Cherniak . З переваг: можна відвідати декілька в різних містах і навіть країнах прямо за один день, а ще (на вушко) легше вийти, якщо нецікаво)), а з недоліків – ми обмінюємось інформацією, але зовсім не обмінюємось емоціями… недушевно якось. Хоча цей недолік належить всьому дистанційному навчанню. Сьогодні наша кафедра приймала участь в нашому Авіа- 2021 та 25-му Молодіжному форумі “Радіоелектроніка і молодь у XXI столітті” конференція “Електронна, лазерна і біотехнічна інженерія”.

21.04.2021

«Політ. Сучасні проблеми науки». Секція «Екологічна безпека, інженерія та технології».

8 квітня 2021 року відбулося засідання секції «Екологічна безпека, інженерія та технології», в якому взяли участь студенти кафедр біокібернетики та авіакосмічної медицини, біотехнології, екології, хімії і хімічної технології. У роботі секції прийняли участь близько 40 осіб. Під час конференції були представлені доповіді з актуальних напрямків сучасної науки, що відповідають сферам наукової діяльності кафедр. Робочими мовами конференції були англійська та українська, причому учасники конференції приймали активну участь у обговоренні доповідей на обох мовах. З кафедри БІКАМ прийняли участь Бандурка Людмила, Братко Володимир, Мовчан Наталія та Мусійчук Христина. Їх наукові дослідження який викликали великий інтерес учасників конференції та детальне обговорення з побажанням продовжувати дослідження у вибраному напрямку. Із заключним словом виступили к.т.н., доцент Монченко Олена Володимирівна, к.б.н., доцент Петюх Григорій Павлович, к.т.н., доцент Черняк Лариса Миколаївна і к.х.н., доцент Кустовська Антоніна Дмитрівна, які подякували учасникам конференції за їх доповіді та побажали успіхів та творчої наснаги у подальшій науковій діяльності.

18.10.2020

День студента на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини пройшов продуктивно та приємно))) В сучасному он-лайн форматі в душевній, практично сімейній атмосфері відбулася студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”. Наполегливість в доповідях, активність в обговоренні, креативність у відповідях на питання показали серйозну зацікавленість темою розвитку біомедичної інженерії. І це приємно!

Доволі важко було визначити переможців. Після активного обговорення призові місця розподілились так:

Перше місце: Тищенко Євгенія ТЕХНОЛОГІЯ ВІЗУАЛЬНОГО ПРОТЕЗУВАННЯ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ВТРАЧЕНОГО ЗОРУ У СУЧАСНІЙ БІОМЕДИЧНІЙ ПРАКТИЦІ (наук.кер. к.т.н., доц. каф. БІКАМ Монченко О.В.)

Друге місце: Музичук Ольга МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ МЕЖ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ (наук.кер. к.т.н., доц. каф. БІКАМ Іванець О.Б.)

Третє місце: Бандурка Людмила ОЦІНЮВАННЯ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РЕЗУЛЬТАТІВ ТЕПЛОВІЗІЙНИХ ВИМІРЮВАНЬ (наук.кер. д.т.н., проф. каф. БІКАМ Кошева Л.О.)

Вітаємо наших переможців та всіх учасників і бажаємо подальших творчих успіхів!!!!

Окрема подяка незмінному секретарю та активному вболівачу нашої конференції Безвершнюк Карині Олексіївні за супер-організацію ,чарівну посмішку і хитрі запитання )))

2019-2020 навчальний рік

  • 3 грудня 2019 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулась студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”. доповідали про свої розробки) Після нетривалого голосування 1 місце було присвоєно Трофімцю Б.Ю. з доповіддю “Методика дослідження втоми мозку людини” (наук.кер. к.т.н., доц. Буриченко М.Ю.), 2 місце – Філіпова Ю.К. “Методика контролю фізіологічного стану пілота під час польоту” (наук. кер. к.т.н., доц. Монченко О.В.).
  • На кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулася щорічна студентська конференція “Політ”, присвячена дню Авіації та Космонавтики. В цьому році вперше була проведена спільна секція студентів кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини та студенів кафедри біотехнології. Різнобарв’я доповідей викликало зацікавленість і ажіотаж між учасниками конференції) Оскільки учасників було багато і доповіді були дуже різнопланові, вирішено було визначати переможців по кожній кафедрі окремо. Отже. УВАГА! По кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини переможці розподілились так:
  • 1 місце) Пуйда Тимофій “ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ВИМІРЮВАНЬ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ”, наук.керівник к.т.н. ,доц. Монченко О.В.,
  • 2 місце) Логінов Антон, Міхальова Юлія “Штучні м’язи на пневматичній системі”, наук.керівник д.т.н., проф. Кошева Л.О.,
  • 3 місце) Соколова Марина ” Технологія бездротового живлення в кардіостимуляторі”, наук.керівник к.т.н., доц. Булигіна О.В.
  • Особливе місце “Приз глядацьких симпатій” завоював Силкін Владислав з доповіддю “Віртуальний прилад для дослідження електрокардіосигналів”, наук.керівник к.т.н. ,доц. Буриченко М.Ю.

2018-2019 навчальний рік

Янчук Павло брав участь і став переможцем у змаганнях по армспорту серед студентів НАУ – вересень 2018 року

2017-2018 навчальний рік

Мусійчук Христина брала участь у конкурсі краси “МІС ІІДС” у листопаді 2017 року, також неодноразово приймала участь у конкурсі “Студентська весна НАУ” у 2018-2019 роках – конкурс проходить щорічно у квітні-травні

Шавшина Владислава та Бойко Владислав – приймали участь у конкурсі “Студентська весна НАУ” у 2018 – конкурс проходив квітні-травні, також ведуть активне громадське життя у гуртожитку

А ось і наші першокусники)

2016-2017 навчальний рік

Недосвітій Анна брала участь у конкурсі краси “МІС ІІДС” у листопаді 2017 року.

«Дебют першокурсника»

«Посвята профоргів першого курсу»

«Що?Де?Коли?»

«Турнір з більярду»

“Змагання з баскетболу”
Дякуємо усім участникам змагань, Ви боролися гідно за перемогу 
Хочемо виразити подяку нашим спонсорам кінотеатру “Лейпциг” та більярдному клубу “Авіатор”, також організаторам даного заходу Студентській раді НН ІІДС

Вітаємо студентів з отриманням стипендій від Президентського Фонду “”Україна”. 
Серед 15000 студентів НАУ обрали тільки найкращих 5 чоловік. Серед них:
1. Тарас Паращук – студент групи УБ-471, переможець і призер низки наукових змагань.
2. Богдан Мартюк – студент групи ПМ-451, призер різних олімпіад з математики.
3. Юлія Філіпова – студентка групи БМ-362, призер різних науково-практичних конференцій та в.о. голови Студентської Ради інституту.

Третє місце в чемпіонаті #НАУ з лазертагу посілп компанда “ІІДС”.

12.06.2017 на засіданні кафедри БІКАМ вітали наших студентів, які активно займаються науковою працею. Студенти були нагороджені грамотами з медалями за участь в міжнародній Антарктичній конференції від Національного антарктичного наукового центра, а також подяками від кафедри БІКАМ. Поздоровляємо наших студентів та бажаємо не зупинятись на досягнутому! Дякуємо, що участю в науці ви стимулюєте викладачів до цікавої праці 🙂

  1. Список студентів нагороджених Подякою від кафедри:
    1. Дейнеко К.,
    2. Васильченко І.,
    3. Гнатюк Г.,
    4.Коваль А.,
    5. Бреус А.,
    6. Драч О.,
    7. Барзій М.,
    8.Білокінь М.,
    9. Москаленко В.,
    10. Ярмолюк О.,

Список студентів нагороджених за участь у Міжнародній антарктичній конференції:
1. Дейнеко К.,
2. Васильченко І.,
3. Рудник В.,
4. Грищук Д.,
5. Москаленко В.,
6. Гнатюк Г.,
7. Величко В.,
8. Коваль А.,
9. Федорова В.,
10. Бреус А.,
11. Фесенко Г.,
12. Ярмолюк О.