Перемоги та здобутки студентів

2019 -2020 навчальний рік

• 3 грудня 2019 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулась студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”. доповідали про свої розробки) Після нетривалого голосування 1 місце було присвоєно Трофімцю Б.Ю. з доповіддю “Методика дослідження втоми мозку людини” (наук.кер. к.т.н., доц. Буриченко М.Ю.), 2 місце – Філіпова Ю.К. “Методика контролю фізіологічного стану пілота під час польоту” (наук. кер. к.т.н., доц. Монченко О.В.).
  • На кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулася щорічна студентська конференція “Політ”, присвячена дню Авіації та Космонавтики. В цьому році вперше була проведена спільна секція студентів кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини та студенів кафедри біотехнології. Різнобарв’я доповідей викликало зацікавленість і ажіотаж між учасниками конференції) Оскільки учасників було багато і доповіді були дуже різнопланові, вирішено було визначати переможців по кожній кафедрі окремо. Отже. УВАГА! По кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини переможці розподілились так:
  • 1 місце) Пуйда Тимофій “ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ВИМІРЮВАНЬ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ”, наук.керівник к.т.н. ,доц. Монченко О.В.,
  • 2 місце) Логінов Антон, Міхальова Юлія “Штучні м’язи на пневматичній системі”, наук.керівник д.т.н., проф. Кошева Л.О.,
  • 3 місце) Соколова Марина ” Технологія бездротового живлення в кардіостимуляторі”, наук.керівник к.т.н., доц. Булигіна О.В.
  • Особливе місце “Приз глядацьких симпатій” завоював Силкін Владислав з доповіддю “Віртуальний прилад для дослідження електрокардіосигналів”, наук.керівник к.т.н. ,доц. Буриченко М.Ю.

2018-2019 навчальний рік

Янчук Павло брав участь і став переможцем у змаганнях по армспорту серед студентів НАУ – вересень 2018 року

2017-2018 навчальний рік

Мусійчук Христина брала участь у конкурсі краси “МІС ІІДС” у листопаді 2017 року, також неодноразово приймала участь у конкурсі “Студентська весна НАУ” у 2018-2019 роках – конкурс проходить щорічно у квітні-травні

Шавшина Владислава та Бойко Владислав – приймали участь у конкурсі “Студентська весна НАУ” у 2018 – конкурс проходив квітні-травні, також ведуть активне громадське життя у гуртожитку

А ось і наші першокусники)

2016-2017 навчальний рік

Недосвітій Анна брала участь у конкурсі краси “МІС ІІДС” у листопаді 2017 року.

«Дебют першокурсника»

«Посвята профоргів першого курсу»

«Що?Де?Коли?»

«Турнір з більярду»

“Змагання з баскетболу”
Дякуємо усім участникам змагань, Ви боролися гідно за перемогу
Хочемо виразити подяку нашим спонсорам кінотеатру “Лейпциг” та більярдному клубу “Авіатор”, також організаторам даного заходу Студентській раді НН ІІДС

Вітаємо студентів з отриманням стипендій від Президентського Фонду “”Україна”.
Серед 15000 студентів НАУ обрали тільки найкращих 5 чоловік. Серед них:
1. Тарас Паращук – студент групи УБ-471, переможець і призер низки наукових змагань.
2. Богдан Мартюк – студент групи ПМ-451, призер різних олімпіад з математики.
3. Юлія Філіпова – студентка групи БМ-362, призер різних науково-практичних конференцій та в.о. голови Студентської Ради інституту.

Третє місце в чемпіонаті #НАУ з лазертагу посілп компанда “ІІДС”.

12.06.2017 на засіданні кафедри БІКАМ вітали наших студентів, які активно займаються науковою працею. Студенти були нагороджені грамотами з медалями за участь в міжнародній Антарктичній конференції від Національного антарктичного наукового центра, а також подяками від кафедри БІКАМ. Поздоровляємо наших студентів та бажаємо не зупинятись на досягнутому! Дякуємо, що участю в науці ви стимулюєте викладачів до цікавої праці 🙂

1. Список студентів нагороджених Подякою від кафедри:
    1. Дейнеко К.,
    2. Васильченко І.,
    3. Гнатюк Г.,
    4.Коваль А.,
    5. Бреус А.,
    6. Драч О.,
    7. Барзій М.,
    8.Білокінь М.,
    9. Москаленко В.,
    10. Ярмолюк О.,