XXІІI Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених “Політ. Сучасні проблеми науки”

Завантажити збірник 2020

Завантажити збірник 2021

Завантажити збірник 2022

Програма конференції “Політ – 2022”.

Програма конференції “Політ-2023”

Завантажити збірник 2023

Національний авіаційний університет, Факультет екологічної безпеки інженерії та технологій  запрошують здобувачів вищої освіти та молодих учених вітчизняних та закордонних ЗВО, наукових організацій та установ у квітні 2023 року взяти участь у роботі XXІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ” (далі – Конференція).

Факультет екологічної безпеки інженерії та технологій організовує роботу Конференції за напрямом «Екологічна безпека, інженерія та технології», який представлений секцією: “Екологічна безпека, інженерія та технології

Назва секції   ПІБ секретаряКонтактні телефони,
Форма проведення
Екологічна безпека, інженерія та технологіїТихенко Оксана Миколаївна oksana.tykhenko@npp.nau.edu.ua
066-333-80-48
онлайн засідання
06.04.2023, 14:00,

Відповідальним щодо організації та проведення заходу на факультеті призначено Тихенко Оксану Миколаївну (заступник декана з наукової роботи, тел. 066-333-80-48, (044) 406-78-90).

Реєстрація та подання матеріалів проходитиме в режимі он-лайн. Для реєстрації та завантаження тез доповіді скористайтеся посиланням.

Вимоги до оформлення

Кінцевий термін реєстрації та завантаження матеріалів Конференції –
до 25 БЕРЕЗНЯ 2023 р. При реєстрації вказуйте СВОЮ КОРПОРАТИВНУ ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ.

Буде підготовлено електронний збірник тез Конференції

Тези прийматимуть УКРАЇНСЬКОЮ або АНГЛІЙСЬКОЮ мовами.

Відповідальність за викладений матеріал в тезах несуть автор (автори) і науковий керівник.

Усі бажаючі взяти участь у роботі Конференції, будь-ласка, звертайтеся за вказаними телефонами або безпосередньо до деканату (ауд. 5.202)!

УВАГА! Студенти НАУ на період воєнного стану мають можливість отримати УДК в дистанційному форматі. Для цього треба звернутися на e-mail: metodist@nau.edu.ua.