04.10.2024

Відвідування виставки Public Health 2024

Студенти та викладачі кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ) відвідали щорічну виставку Public Health 2024, яка стала значною подією в галузі охорони здоров’я. На заході було представлено безліч новинок у сфері медичного обладнання та технологій.

Особливий інтерес викликали стенди з сучасними засобами реабілітації та протезування. Студенти мали можливість ознайомитися з інноваційними підходами до відновлення рухових функцій пацієнтів, побачити новітні протези, створені за допомогою передових технологій 3D-друку та робототехніки.

Також значну увагу привернули нові зразки лабораторного обладнання, які дають змогу більш точно та швидко виконувати дослідження. Викладачі відзначили, що ці технології відкривають нові можливості для навчання та практичної підготовки студентів, оскільки сучасне лабораторне обладнання є ключовим елементом діагностичних процесів.
А також традиційно представлені новітні засоби ультразвукової та рентгенівської діагностики.
Виставка Public Health 2024 стала важливою подією для кафедри БІКАМ, адже вона надала можливість як студентам, так і викладачам побачити на власні очі найсучасніші розробки в галузі медицини та біоінженерії. Це відвідування надихнуло студентів на подальше дослідження та розвиток у своїй професійній діяльності. А ще ця виставка є традиційною зустріччю випускників кафедри з підростаючим поколінням. В тій атмосфері особливо гостро відчувається, що кафедра БІКАМ – це одна велика родина біомедичних інженерів!