17.10.2024

Практична діяльність наукового гуртка “Основи проектування та конструювання біомедичної апаратури”

У лабораторії НАУ-KAI – AJAX LAB відбувся практичний захід гуртка “Основи проектування та конструювання біомедичної апаратури”. Учасники гуртка мали можливість зануритися в реальний процес створення медичних пристроїв, зокрема спробували свої сили в паянні електронних компонентів. Практичні навички паяння допомогли студентам краще зрозуміти технологічні процеси, які лежать в основі створення медичних приладів. Такі заняття допомагають студентам не тільки опанувати важливі технічні навички, але й розвинути креативне мислення, необхідне для майбутньої професії. Лабораторія AJAX LAB продовжує активно сприяти розвитку інженерних здібностей і підготовці кваліфікованих спеціалістів. Керівник гуртка доцент кафедри БІКАМ Дмитро Барановський.