XXI Міжнародна наукова конференція “Астрономічна школа молодих вчених” (перше повідомлення)

Кафедра  аерокосмічної геодезії Національного авіаційного університету сумісно з географічним факультетом Ужгородського національного університету проводять 21–23 травня 2019 р. у с. Колочава (Закарпатська обл.) XXI Міжнародну наукову конференцію “Астрономічна школа молодих вчених: Актуальні проблеми астрономії і космонавтики”.

XXI Міжнародна наукова конференція
“Астрономічна школа молодих вчених: Актуальні проблеми астрономії і космонавтики”

Кафедра аерокосмічної геодезії Національного авіаційного університету сумісно з географічним факультетом Ужгородського національного університету проводять 21–23 травня 2019 р. у с. Колочава (Закарпатська обл.) XXI Міжнародну наукову конференцію “Астрономічна школа молодих вчених: Актуальні проблеми астрономії і космонавтики”.

Наукові напрямки конференції

1. Проблеми космології і космогонії.

2. Фізика тіл Сонячної системи.

3. Будова та еволюція зірок та зоряних систем.

4. Астродинаміка, навігація, космічна геодезія та гравіметрія.

5. Геоінформаційні системи і аерокосмічна розвідка територій.

6. Космонавтика та динаміка тіл змінної маси.

7. Науки про Землю (геодезія, географія, геодинаміка, геоекологія).

8. Дидактика фізико-математичних і природничо-географічних наук.

Участь у конференції можуть брати науковці, викладачі вузів, аспіранти, вчителі, студенти, учні. Для цього їм необхідно надіслати електронною поштою тези доповідей і реєстраційні форми до 12 травня 2019 р. на адресу наукового комітету. Програма і тези доповідей будуть надруковані до початку конференції. Тези українською, російською або англійською мовою. Обсяг тез – до 1 стор. Публікації наукових статей будуть здійснюватися в журналі “Вісник Астрономічної школи”, який індексується наукометричними базами Index Copernicus, NASA Astrophysics Data System (ADS), Google Scholar, DOAJ. Термін подання матеріалів у “Вісник Астрономічної школи” – до 1 серпня 2019 р. за адресою наукового оргкомітету. Доповіді на замовлення (лекції) – до 16 стор., для всіх інших – до 8 стор. Див. вимоги до оформлення статей.

Науковий оргкомітет:

О.Железняк (співголова),

В.Захожай (співголова),

А.Терещенко (вчений секретар)

Члени оргкомітету:

С.Андрієвський (Україна), І.Андронов (Україна), А.Відьмаченко (Україна), А.Гулієв (Азербайджан), Х.Ібадінов (Таджикістан), В.Івченко (Україна), П.Зазуляк (Україна), Н.Каблак (Україна), О.Коноваленко (Україна), О.Кривов (Німеччина), І.Кудзей (Словаччина), М.Маров (Росія), М.Міщенко (США), С.Нінкович (Сербія), С.Нурітдінов (Узбекистан), П.Флін (Польща), А.Чернін (Росія), Я.Яцків (Україна).

Конференція відбудеться за адресою:

Закарпатська обл., Міжгірський район, с. Колочава, Високогірна біологічна база Ужгородського національного університету.

Адреса наукового оргкомітету:

03058 м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний

університет, кафедра аерокосмічної геодезії, корпус 3, к.524.

Тел. (044) 406-79-95

E-mail: oleg_zheleznyak@yahoo.com, ter_andrew@yahoo.com