Зустріч із генеральним директором ТОВ “Техномед-Україна”

13.09. 2021 студенти групи БІ-308 кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини ФЕБІТ разом з куратором Монченко О.В., професором кафедри Кузовиком В.Д. та асистентом Безвершнюк К.О. відвідали підприємство ТОВ “Техномед-Україна” (Київ, вул .Орловська 8/1). Генеральний директор Григорій Носко представив доповідь про підприємство, що займається безпосередньо біомедичною інженерією в офтальмології. Було розглянуто основні проблеми та перспективи розвитку в галузі біомедичної інженерії. Одним із цікавих моментів доповіді було представлення операції з заміни кришталика ока, що виглядає трохи моторошно, але головне, що після 15-хвилинної операція людина знову бачить! Проте є певні складнощі в тому, щоб мозок звик до очей, бо очі і мозок – є оптичною системою.