Засідання Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА)

21 червня 2022 р. у Національному авіаційному університеті відбулося в офлайн/онлайн  режимі засідання Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) – спільний науково-практичний захід – «КРУГЛИЙ СТІЛ» та засідання профільного комітету ПММ-ААУЦА на тему: «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПАЛИВНО-ЗАПРАВНИХ КОМПЛЕКСІВ АЕРОПОРТІВ УКРАЇНИ».

У заході взяли участь представники: кафедри хімії і хімічної технології Національного авіаційного університету,  Міністерства енергетики, Технічного комітету №38 при Мінекономіки, ДП «Укрметртестстандарт», аеропортів та авіапідприємств України.

Від НАУ, зокрема, були представлені доповіді «Шляхи реалізації програми декарбонізації та переходу до “зелених” технологій» (професор Матвєєва О.Л., член ТК №38), «Реформульовані палива (з біопаливом) для ГТД, отримані з вітчизняної сировини та їх технології» (доцент Трофімов І.Л.). Долучилися до слухачів заходу і здобувачі вищої освіти спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

На даному засіданні відбулося також активне обговорення присутніми актуальних питань базової підготовки у НАУ фахівців для паливозаправних компаній,  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників аеропортів України у сфері авіапаливозабезпечення, що буде враховано у змісті профільних навчальних курсів випускової кафедри  хімії і хімічної технології Національного авіаційного університету.